Авторизація все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
 Жителя Херсонщини , що познущався над собакою, відправили за ґрати на 4 місяці  Перереєстрація авто: нові розцінки  Херсонський депутат Яpeменко їздить на машині вартістю мільйон гривень  Омелян хоче, щоб мінімум половина українців літали  Усик розповів, скільки заробив за бій із росіянином Гассієвим  Фірми Порошенко були помічені в операціях із ЛДНРівським вугіллям (ВІДЕО)  Чи готова Україна до опалювального сезону?  Херсонщина стала лідером по рівню зростання цін на продукти  В Україні зросла допомога по безробіттю  У Херсоні з батьків вимагають "благодійні внески" для дитячого садка  Чи впливають на субсидію "дитячі гроші"?  ВР продовжила виплати сім'ям військових: що змінилося  Нові шокуючі подробиці про «хіматаку» в Криму: дерева чорні, птиці вимерли  У Дніпрі засуджений зашив собі рот у знак протесту  Українська армія отримає рекордне фінансування  68-річна жінка вирішила позбутися від своєї собаки, прив'язавши її ланцюгом до таксі  Установка будинкових лічильників по-новому: що потрібно знати  Робота в Польщі: яку зарплату отримують українці і скільки коштує проживання  Президент Естонії вирішила прибрати в міському парку Дніпра  Проміняли на пляшку: дика історія з немовлям поставила на вуха всю Україну  Херсонські перевізники підготували "покращені" умови за проїзд у 6 гривень  Супрун запропонувала лікувати українців музикою  Херсонський боксер став кращим у турнірі "Lviv Boxing Cup"  "Дівчинка від сліз зовсім пухнути стала бідненька!" - українці обурені новим  Бойовика "ДНР" засудили до 10 років заочно  "Розвалиться!" Кримському мосту передрекли трагічне майбутнє  На столичній Солом'янці безхатько знайшов пакет з мертвим немовлям  Як буде виглядати електронний чек в Україні  В Україні зробили жорстку заяву про воду для Криму  Разом з осінню в Україну прийдуть нові тарифи на газ та тепло  Думки Херсонців стосовно підвищення тарифу на проїзд (ВІДЕО)  Із 15 вересня в Україні подорожчає алкоголь  В Україні можуть заморозити зарплати держслужбовців  Україну атакували небезпечні руді слимаки  Дітей без щеплень не пускатимуть до навчальних закладів  Українців попередили про скорочення розміру пенсій  Українським пенсіонерам видадуть електронні картки  Міністр Омелян хоче розвернути потяги з Москви на Львів  На Херсонщині з'являться норвезькі вітряки (ВІДЕО)  Бойовики вигадали і показали чергового "вбивцю" Захарченка  Омелян оприлюднив рейтинг використання областями коштів Дорожнього фонду  Відома пісня «С чего начинается Родина». А з чого для Вас починається Херсон?  У порт Чорноморська прибув «найсучасніший в Україні» локомотив  Призначення Євгена Матковського "умовне" - його забули опублікувати  Юнак вчинив самоспалення через втрату близької людини  У боях на Донбасі поранено двох бійців  Херсонські рекламники з гілок зробили курінь  У Херсоні курсанти ХДМА переламали один одному кістки  Бюджетникам в зоні ООС підвищили зарплатню  Українці не відчують підвищення мінімальних зарплат 

Усі подробиці вступної кампанії 2018
Всі українські абітурієнти вже пройшли Зовнішнє незалежне тестування і навіть отримали його результати. Тепер їх чекає не менш важливий крок - сам процес вступу до вищих навчальних закладів.

І тут у всіх виникає ряд питань, особливо після того, як в Міністерстві освіти оголосили ряд змін, розповідає NEWSONE.ua. Розглянемо основні питання, що стосуються вступної кампанії-2018 і зарахування до ВНЗ.

Коли розпочинається вступна кампанія?

Терміни вступної кампанії визначило Міністерство освіти, які допомагають абітурієнтам чітко зрозуміти коли, що і як потрібно робити.
Отже, вступна кампанія-2018 складається з 11 головних етапів:

2-25 липня - реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів;
12-26 липня - приймання заяв та документів;
14-26 липня - проведення творчих конкурсів;
21-22 липня - проведення співбесід;
21-26 липня - проведення вступних іспитів;
1 серпня - оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування;
до 6 серпня - подача оригіналів документів абітурієнтами, які рекомендуються до зарахування на місця державного або регіонального замовлення;
до 7 серпня - зарахування абітурієнтів за державним або регіональним замовленням;
до 30 вересня - зарахування абітурієнтів за кошти фізичних і юридичних осіб (на контракт).

Слід зазначити, що кожен навчальний заклад сам визначає терміни приймання заяв абітурієнтів на заочну, вечірню та дистанційну форму навчання. Те ж саме стосується та отримання ОКР магістра та спеціаліста.

Як зареєструватися в електронному кабінеті?

Випускники повинні зареєструватися в своїх електронних кабінетах, а точніше - створити їх. Це робиться на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/.

При реєстрації необхідно надати наступні дані:
- електронна пошта, до якої повинен бути доступ (вказана адреса буде Логіном для входу в особистий електронний кабінет;
- пароль для входу в особистий електронний кабінет);
- номер телефону;
- пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО;
- серія і номер атестата про повну загальну середню освіту;
- середній бал, який потрібно підрахувати самостійно, вивівши середнє арифметичне;
- сканована копія додатка до документа про повну загальну середню освіту;
- фотографії та довідка про реєстрацію місця проживання для тих вступників, які претендують на отримання сільського коефіцієнта.

В Міносвіти запевнили, що базу повністю протестували та пообіцяли, що збоїв в ній не буде, коли українці почнуть масово реєструватися з 2 липня.

Які документи потрібно подати для вступу до ВНЗ?

Документи в паперовому вигляді повинні подавати окремі категорії абітурієнтів. До них відносяться ті, хто:
- надходять за співбесідою, іспитам квотам;
- мають будь-які розбіжності в даних з базою;
- вступають до ВНЗ на підставі документа іноземної зразка;
- подають шкільний атестат старого зразка;
- повторно хочуть здобути освіту державним коштом;
- не можуть створити електронний кабінет або подати електронну заяву з якихось інших причин;
- мають право для нарахування додаткових балів за особливі успіхи для вступу на спеціальності "Середня освіта (Фізична культура)" і "Фізична культура і спорт".

Якщо абітурієнт підпадає під один із цих випадків, він зобов'язаний подати до вищу трохи інший пакет документів в паперовому вигляді.

В цьому випадку список наступний:
- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
- сертифікати ЗНО; медичну довідку за формою 086-о (на вимогу ВНЗ);
- паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер;
- військовий квиток або приписне свідоцтво;
- фотографії 3х4 см - 6 шт.;
- документи, що підтверджують його право на вступ поза конкурсом, на першочергове зарахування, за співбесідою, за цільовим призначенням;
- документи, що підтверджують досягнення визначних успіхів у вивченні профільних предметів і т.п.

Скільки заяв можна подати?

Кількість заяв, які абітурієнти мають право подавати в цьому році, скоротили.

Так, у 2017 році випускники мали право подавати дев'ять заяв, але в 2018 - це кількість зменшили до семи.

"У цьому році для конкурсу на бюджетне місце надходять на бакалавра можуть подавати сім заяв на чотири спеціальності, що на два заяви менше, ніж в минулому році. Ми це зробили для того, щоб надходять свідомо ставилися до свого вибору. Досвід 2017 року показує, що надходять часто відмовляються від бюджетного місця, яке отримали за дев'ятим пріоритетом, і вибирають контракт ", - пояснила ситуацію міністр освіти Лілія Гриневич, коли давала прес-конференцію по зміни у вступній кампанії-2018.

Як вступити до магістратури?

При надходженні бакалаврів на магістратуру також є свої особливості. Конкурсний відбір в даному випадку відбувається на підставі суми балів за іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська, французька) і за спеціальністю.

Той, хто бажає продовжити навчання на магістратурі повинен подати наступний перелік документів:
- заяву в паперовій формі (подається особисто до приймальної комісії);
- документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень (бакалавра), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
- копія документа, що засвідчує особу і громадянство - паспорт;
- медична довідка за формою 086-о або її копія (на вимогу);
- шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
- перелік наукових робіт (якщо такі є).

На сьогодні правила не обмежують кількості заяв, які можна подати в різні ВНЗ. А на магістратуру можна вступати в будь-який університет, навіть якщо ступінь бакалавра отриманий не в цьому вищі. При цьому на магістра ніхто не має права пройти поза конкурсом.

Хто має право на пільги для вступу до ВНЗ?

В Україні є багато випадків, коли вступ до ВНЗ спрощується для пільгових категорій населення. Такий варіант розвитку подій можливий тільки в тому випадку, коли абітурієнт надає документи, які засвідчують його статус пільговика.

Право вступу до ВНЗ за спрощеною процедурою маю право:
- інваліди війни; особи з інвалідністю, які не мають можливість відвідувати навчальні заклади;
- особи, які отримали відмову в реєстрації для участі в ЗНО через неможливість створення особливих умов;
- особи, які не склали ЗНО через захворювання або патологічного стану;
- дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;
- учасники бойових дій; особи, звільнені з військової служби;
- чорнобильці.

Які умови вступу абітурієнтів з Криму і Донбасу?

Міністерство освіти передбачило спрощену схему вступу до ВНЗ для абітурієнтів з Донбасу та анексованого Криму. Так, випускники можуть скористатися спеціальними освітніми центрами "Крим - Україна", "Донбас - Україна". Всього по країні працює 70 таких установ, і вони відкриті для абітурієнтів до 28 вересня.

Щоб вступити до ВНЗ за спрощеною процедурою випускник з Криму чи Донбасу повинен:
- в освітньому центрі подати заяву та заповнити освітню декларацію;
- пройти державну підсумкову атестацію з української мови та історії України, а також скласти вступний іспит по одному з предметів, визначених ВНЗ, або творчий конкурс;
- в школі, закріпленої за цим центром, необхідно отримати тимчасову довідку і протягом трьох місяців замінити її на атестат;
- протягом 12 місяців можна пройти річне оцінювання на базі, закріпленої за центром школи та отримати додаток до атестата.

Також для таких абітурієнтів змінили терміни вступної кампанії: подати заяву та заповнити освітню декларацію в Центрі можна до 20 липня (для навчання на бюджеті) і до 28 вересня (за контрактом); приймання документів на бюджет буде здійснюватися до 20 липня; вступні іспити - до 23 липня (для жителів Криму) і до 26 липня (для жителів Донбасу); зарахування - 26 липня (для жителів Криму) і 7 серпня (для жителів Донбасу).
Новости Херсона
рейтинг: 
  • Не подобається
  • -1
  • Подобається
Залишити коментар

Календар
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Опитування